444

Новинка на ринку України: Шовний матеріал B.Braun

Компанія РіМЕД представляє до Вашої уваги новий шовний матеріал від компанії B.Braun (Німеччина).

Широкий асортимент продукції1

Компанія B.Braun пропонує широкий спектр шовних матеріалів, що розсмоктуються, не розсмоктуються, спеціальні шовні набори, а також повний спектр сітчастих імплантів і гемостатичних матеріалів.

Висока якість2

Компанія B.Braun досягла лідуючих позицій завдяки високій якості своєї продукції. Усі виробничі центри компанії B.Braun мають відділ контролю якості, який стверджує випуск продукції, перевіряє якість кожного виробу від початку і до кінця виробничого циклу.

Відповідність міжнародним стандартам3

Підприємства компанії B.Braun пройшли сертифікацію ISO і виробляють продукцію за стандартом світової якості GMP, що гарантує її високу якість.

4Сучасні технології виробництва

Виробничий центр шовних матеріалів компанії B.Braun знаходиться в Рубі (Іспанія). Тут сконцентровані відділи з дослідження і розробки нових продуктів, відділи контролю якості та маркетингу, що скорочує час взаємодії між виробництвом і маркетингом, полегшуючи розвиток і випуск на світовий ринок інноваційних продуктів.

5Стратегія, орієнтована на споживача

Зосередження різних відділів в одному комплексі дає можливість постійно покращувати якість продукції та оптимізувати виробничі процеси. Завдяки можливості швидко вносити необхідні зміни безпосередньо в процес виробництва, компанія гнучко й оперативно реагує на нові професійні запити хірургів-клініцистів і задовольняє потреби клієнта в комфорті і безпеки.