Хірургічне обладнання

Telea Electronic Engineering S.r.l. (Італія) — це сучасна динамічна компанія, основними напрямками діяльності якої є розробка, проектування, виробництво і продаж електромедичних пристроїв.

Компанія була заснована в 1986 році і з тих пір міцно закріпила свою присутність на світовому ринку, демонструючи постійний і стабільне зростання. Сьогодні компанія Telea працює на ринках більш ніж 20 країн.

Серед продукції, виробленої компанією Telea, великим успіхом користуються Молекулярно-резонансні хірургічні апарати Vesalius®.

Інноваційний метод молекулярного резонансу успішно зарекомендував себе в хірургічній практиці в багатьох країнах світу.

Сімейство апаратів Vesalius завдяки невисоким температур дозволяє виконувати хірургічні маніпуляції в безпосередній близькості від кровоносних судин, нервових стовбурів і закінчень, розсікати тканини без механічного зусилля, практично виключає післяопераційне запалення і більш ніж в два рази скорочує терміни післяопераційного одужання, а також зменшує больові відчуття. Можливість одночасного розтину тканин і коагуляції дозволяє звести до мінімуму крововтрату.

Наявність як універсальних, так і спеціалізованих генераторів дозволяє здійснювати широкий спектр операцій і охоплює практично всі галузі хірургії:

Сфери застосування:

Vesalius LX80

Універсальний прилад для амбулаторної хірургії: дерматологія, гінекологія, стоматологія, ЛОР та ін.

Vesalius MC

Універсальний прилад для загальної хірургії в т.ч. пластична хірургія, ЛОР, щелепно-лицьова хірургія, гінекологія та ін.

Vesalius Quantum

Спеціалізований прилад для ЛОР-хірургії: тонзилектомія, тонзилотомія, редукція мигдалин, увулопалатопластика, тунелювання носових раковин, редукція кореня язика, аденотомія.

Vesalius MCN Plus

Спинальна нейрохірургія

Дослідження і розробка, висока якість продукції, сервіс, підтримка користувачів є основоположними принципами компанії Telea.